Welkom op ons komende open-klas-wenmoment op 27 oktober! ?>

Welkom op ons komende open-klas-wenmoment op 27 oktober!

Beste ouders,

Binnenkort mag uw oogappel naar school, wat een grote stap!

Om u en uw peuter nog even te laten kennismaken met onze school, herinneren wij er u graag aan dat u van harte welkom bent op vrijdag 27 oktober om 13.30 u. U hoeft hier niet voor in te schrijven, gewoon langskomen is de boodschap 😉

We bieden u graag een unieke kijk in onze kleuterklassen & ronden af met een activiteitje in onze peuterklas. Daar zal er ook tijd en ruimte voorzien zijn om de nodige vragen te stellen, moest u die hebben.

We verwachten u graag stipt om 13.30 u achteraan onze school, op onze kleuterspeelplaats. We ronden graag af tegen 14.30 u.

Weet u niet goed wanneer uw peuter kan/mag starten? Volgende tabel biedt u graag een antwoord!

Blader gerust al even door onze onthaalbrochure & schoolreglement. Verder kunt u op onze website al even de sfeer opsnuiven van onze klas – en schoolwerking, genieten van wat sfeerbeelden in de klassen, afspraken rond klasuren, … 

Andere vragen? Stuur ons een mailtje of bel ons op: directie@vbsmachelen.be of 09 386 52 57.

Lieve groetjes,

Het kleuterteam


Reageren is niet mogelijk.