Openklasdag woensdag 26 oktober voor onze startertjes! ?>

Openklasdag woensdag 26 oktober voor onze startertjes!

Beste ouders, 

Binnenkort mag uw oogappel naar school, wat een grote stap! 

Om u en uw peuter nog even te laten kennismaken met onze school, herinneren wij er u graag aan dat u van harte welkom bent op woensdag 26 oktober om 9.30 u. U hoeft hier niet voor in te schrijven, gewoon langskomen is de boodschap 😉 

We bieden u graag een unieke kijk in onze kleuterklassen & ronden af met een activiteitje in onze peuterklas. Daar zal er ook tijd en ruimte voorzien zijn om de nodige vragen te stellen, moest u die hebben.  

We verwachten u graag stipt 9.30 u achteraan onze school, op onze kleuterspeelplaats. We ronden graag af tegen 10.30 u. 

Wij kijken alvast uit naar jullie komst! 

Het kleuterteam 


Reageren is niet mogelijk.