Open-klas-wenmoment op 21 december om 9 uur! ?>

Open-klas-wenmoment op 21 december om 9 uur!

Beste ouders,

Binnenkort mag uw oogappel naar school, wat een grote stap! 

Om u en uw peuter nog even te laten kennismaken met onze school, herinneren wij er u graag aan dat u van harte welkom bent op woensdag 21 december om 9 uur. U hoeft hier niet voor in te schrijven, gewoon langskomen is de boodschap 😉

We bieden u graag een unieke kijk in onze kleuterklassen & ronden af met een activiteitje in onze peuterklas. Daar zal er ook tijd en ruimte voorzien zijn om de nodige vragen te stellen, moest u die hebben.

We verwachten u graag stipt om 9 uur achteraan onze school, op onze kleuterspeelplaats. We ronden graag af tegen 10.30 u.

Wij kijken alvast uit naar jullie komst!

Het kleuterteam


Reageren is niet mogelijk.